Hakkımızda

Yeni kurulan bir şirket olarak Kuşadası ve çevre bölgelerindeki insanlara güvenli ve güvenilir bir hizmet sunmak istiyoruz. Biz yüksek kaliteli işçiliğimizle gurur duyuyoruz. IkonAda ile kaydolduktan sonra her süreçten bilginiz olucaktır. İşiniz ne kadar küçük de olursa olsun, ne olacağını tam olarak bileceksiniz.
IkonAda, farklı hizmetleri aynı Şirket altında sunmaktadır; mülkiyet tadilatından boya ve dekorasyon, musluk değiştirmeleri, hatalı camlar, kapılar ve kilitlerin değiştirilmesi gibi gerekli onarımlar yapılır.
Bizim hizmetimiz rakiplerimizin önünde çünkü odak noktamız müşterilerimizi memnun etmek. Alınan herhangi bir çalışma yüksek bir standartta tamamlanacak ve mülkiyeti her gün temiz ve düzenli olarak bırakacağız.
Cumhur Ulusoy Grubu'nun bir parçası olarak banyonuzu, mutfağınızı veya mülkünüzü kurabilir / yenileyebilir, ve ayrıca tamamen yeniden tasarlayabiliriz.

Bu Sektördeki tecrübemiz hakkında biraz bilgi;
Türkiye'ye taşınma hayalimizi takip etmek için İngiltere'de başarılı bir mülk bakımı/tadilat işini kapatıp geldim ve Türkiye'de ev sahiplerine aynı yüksek standart ve kaliteli hizmeti sunmak istedik, dürüstlük, profesyonellik ve güvenilirlik ana odağımız olarak.
20 yıldan fazla bir süredir bina endüstrisinde çalışıyoruz ve her türlü binayı yenileyebiliriz.
Bu süre zarfında edindiğim beceriler, ve sunduğumuz hizmetlerin; sıhhi tesisat, elektrik döşeme, sıva, boya ve dekorasyon, çatı, banyo veya mutfak yenileme/onarımı, kapı ve pencerelerin montajı veya onarımı işlerini kapsayabileceği anlamına geliyor.
Ön bilgi, onay ve kabul edilen maliyetler olmadan hiçbir iş yapılmayacaktır.
Kişiselleştirilmiş hizmetinizi seçtikten sonra, taahhütlerimizi detaylandıran bir sözleşme hazırlarız; bu hizmetinize ilişkin kabul edilen maliyetleride içerir. 

IkonAda’nın sizin için yapabileceği görevlerden bazıları;
*Yerleşim planı değiştirilebilir
*Banyo/mutfak yenilenmesi (duvarlar ve fayans dahil)
*Mülki yeniden döşeme
*Yeni sıhhi tesisat kurulması ve gerekli tüm sıva onarımların yapılması
*Kapı ve pencereleriniz tamir edilebilir/yükseltilebilir.
*Ayrıca, mülkünüzün elektrikleri de geliştirilebilir ve elbette boya ve dekorasyon yapabiliriz.
*Villanızın çatısını onarma veya yenileme
*Güvenlik kepenklerini ve balkon korkuluklarını onarma veya değiştirme.

Ekibimiz için hiçbir iş ne çok büyük ne de çok küçüktür.